Dramë e vërtetë! Aktorja e “Beverly Hills” tregon kalvarin e vuajtjeve 0 150

Shannen Doherty është një ndër aktoret më të dashura amerikane e cila fitoi famë me serialin e famshëm të viteve ’90, Beverly Hills 90210. Por prej disa kohësh ajo po lufton me vdekjen. 45-vjeçarja Doherty është prekur nga kanceri i gjirit. Ajo kreu mazektomi, heqje e gjoksit, por kanceri u përhap duke bërë që operacioni  të dështonte. Tashmë ajo ka hyrë në fazën e kemioterapisë, që të gjithë dinë se çfarë është dhe çfarë vjen pas saj. 45-vjeçarja ka dhënë një intervistë shumë emocionale ku e përlotur thotë “U përhap!”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *