Lady Gaga pa reçipeta në publik: I duket qartë gjoksi 0 132

Lady Gaga është rikthyer të provokojë duke bërë një dalje “hot” ditën e djeshme. Këngëtarja është fotografuar teksa kishte dalë pa rreçipeta dhe mund të shiheshin qartë thithkat e saj.  Për më tepër kjo veshje u cilësua si aspak e përshtatshme për vendin ku ishte nisur këngëtarja. Ajo ishte veshur kështu drejt studios së saj të incizimit në Neë York. Këngëtarja e njohur kishte kombinuar veshjen edhe me një palë xhinse të zeza të shqyera te gjunjët dhe lart bluzën që sigurisht tregonte më shumë se ç’duhej.Mësohet se 30-vjeçarja është duke punuar rreth këngës së saj më të re, e cila do të lansohet në shtator.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *