Dalin fotot nudo të ish të dashurës së Noizy-t 0 401

Ajo quhet Kristjana Saxobeat, ose të paktën ky është emri i saj i artit. U bë e famshme pas lidhjes me Noizy-n dhe bisedave intime që rrodhën online. Por një faqë në internet i ka publikuar asaj disa foto nudo. Faqja “Demaskime shqiptare” ka publikuar në Instagram imazhet erotike të saj.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *