Ermal Mamaqi zbulon spotin e emisionit të ri

Ermal Mamaqi ka publikuar në Instagram spotin e emisionit të ri që do të shfaqet në Tv Klan. Bashkëprezantuese do të jetë modelja bukuroshe Kristin Prengaj. Spoti është mjaft i nxehtë dhe plot humor brenda, siç mund ta shihni duke ndjekur linkun e mëposhtëm. “Në shtator në TV Klan. Emision me gallata dhe me gjëra”, shkruan Mamaqi.

https://www.instagram.com/p/BInjLHyjMlv/?taken-by=ermalmamaqiofficial

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *