Kur gruaja e Donald Trump pozonte nudo! 0

“New York Post” ka publikuar disa foto të vjetra të Melania Trump, kur ajo pozonte nudo. Bëhet fjalë për një set fotografik të bashkëshortes së Donald Drump, të realizuar vite më parë për revistën franceze “Max”. Fotot janë shprepur në vitin 1995, kur Melania ishte vetëm 25 vjeçe. Ajo shihet e zhveshur dhe me taka, teksa ka pozuar pa ndroje para fotografit Ale de Basseville. Pjesë e këtij seti fotografik, janë edhe disa poza ku Melania shihet nudo përkrah një femre tjetër.
Vetë fotografi i këtyre pozave, e kujton zonjën Trump, të mrekullueshme dhe me personalitet fantastik.
Këto foto janë publikuar në një kohë që gara presidenciale në SHBA vazhdon të bëhet edhe më e fortë, teksa Melania ka mbajtur edhe fjalimin e parë, si pretendente për të qenë Zonja e Parë e SHBA-ve.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *