Rihanna, një ikonë lufte dhe paqeje! 0 171

Rihanna, është personazhi i zgjedhur për kopertinën e shtatorit të revistës W. Këngëtarja vjen përmes faqeve të revistës me një stil ndryshe, tepër guximtare dhe paksa e “cmendur”.
Ajo ka pozuar për revistën W e mbuluar me zinxhirë, veshje lëkure, të brendshme tepër provokuese dhe në një sfond sa intrigues, aq edhe të errët.
Kjo përmbledhje fotosh e ka shndërruar atë në një ikonë mbretërore të luftës dhe paqes, ku madje është përshkruar si “luftëtarja trime e një të ardhmeje të errët”.
Kjo është hera e dytë që këngëtarja është në kopertinën e kësaj reviste për numrin e shtatorit. Edhe kësaj radhe, kuratorët e imazhit të revistës, donin të tregonin një Rihannë të panjohur deri tani nga publiku. Këto foto tregojnë se ia kanë dal më së miri.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *