Të qeshësh me lot! Shakaja e çmendur që DiCaprio i bën mikut të tij aktor 0 218

Jonah Hill dhe Leo DiCaprio janë miq shumë të mirë, por aktori i Titanikut duket së pëlqen ta surprizojë kolegun e tij herë pas here. Dy aktorët që u miqësuan më shumë pas filmit “Ujku i Uoll Strit” janë filmuar në publik teksa DiCaprio i bënte një shaka të çmendur shokut të tij Hill. Ai i afrohet me telefon në dorë duke u shtirur si nëj fans i çmendur. Hill fillimisht trembet por kur kupton shakanë nis të qeshë dhe përqafohet me mikun e tij.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *