Receta e koktejlit “Monkey” 0 109

Me një dizajn që nuk do ju shqitet nga mendja për shumë vera me radhë, që ju kuriozon sidomos vetëm për ta soditur, “Monkey” koktejl i servirur në një “gotë pjepër” nga Bla Bla Bar përmban:

– Bazë vodke

– Vodka pjepër

– Frutë pjepri

– Banane

– 1 kokërr lime

– 1 kokërr limon

– Dhe të gjitha frutat e stinës si luleshtrydhe e portokall; të kombinuara për t’ju dhënë imazhin e vërtetë të një majmuni ekzotik të ulur mbi tavolinën tuaj.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *