Jennifer dhe Casper, në pritje të fëmijës dhe dasmës! 0 189

Surprizë! Këngëtarja e njohur Jennifer Lopez është shtatzënë dhe tani i dashuri i saj, Casper Smart është i vendosur të martohet me yllin e popit.
Revista Life & Style shkruan se 47 vjeçarja është duke pritur fëmijën e tretë me koreografin e famshëm 29 vjeçar. Burime për revistën janë shprehur se çifti janë duke menduar të martohen.
“Ai ka shpresa të mëdha se Jennifer do të dëshirojë të martohet me të tani që ata do të bëhen prindër”, kanë thënë burime afër koreografit.
Gjithsesi, Jennifer, mamaja e dy binjakëve, Max dhe Ema, është martuar deri tani tre herë, kështu që edhe një herë tjetër ndoshta nuk do të ishte problem për të!Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *