Le të fillojnë Lojrat e modës!

Ar, Argjend dhe bronz për të festuar Lojrat Olimpike 2016. Të bëhen gati të gjithë ato që e konsiderojnë modën si një sport olimpik. Në nder të Lojërave Olimpike që nisin sot në Rio de Janeiro, Brazil ne kemi evidentuar veshjet dhe detajet më të mira bronzi, të argjendta dhe ari, të cilat ju mund ti blini online.
Po ashtu, do të sjellim edhe disa foto të shprepura ndër vite për kopertina të ndryshme, të cilat sjellin atmosferën e Lojrave.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *