61 vjet, por Ornella Mutti është ende një super-femër! 0 206

Marsin që lamë pas ajo mbushi plot 61 vjeç, por Ornella Mutti është ende një super-femër dhe kjo mund të shihet qartë në këto foto të publikuara. Ornella është fotografuar në shtëpi nga e bija, Naike Rivelli, e cila i ka publikuar më pas fotot në rrjetet sociale. Aktorja Ornella Mutti po përgatitej të dilte kur është fotografuar nga e bija. 61-vjeçarja duket në një formë të jashtëzakonshme pavarësisht dekadave mbi shpinë. Veç pamjes mjaft rinore ajo ka edhe një dekolte për t’u admiruar.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *