Rudina Magjistari tregon vogëlushen për herë të parë!

Moderatorja Rudina Magjistari ka postuar për herë të parë në rrjetet sociale një foto të vogëlushes së saj, Mia. Ajo shihet teksa është duke qëndruar mbi një komardare.
“Mendova se ishte një “Folie” ta fusja Mian 9-muajshe në det sot për herë të parë, por në fakt asaj i pëlqeu aq shumë, sa hidhej brenda në ujë nga gëzimi. Çfarë lumturie! ‪Po jetoj një mrekulli”, ka shkruar Magjistari.
Këto ditë të nxehta vere, Rudina ka zgjedhur ti kaloj në bregdet më vajzën 9 muajshe dhe bashkëshortin.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *