Dua Lipa mbërrin në Prishtinë dhe përshëndet me shqiponjën

Këngëtarja Dua Lipa sot erdhi në Kosovë, ndërsa me vete e ka marrë miken e saj më të ngushtë, modelen Rosie Amanda Viva. Këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet një fotografie të postuar në aeroplan, ndërsa fakti se e ka marrë edhe atë në Kosovë/Prishtinë e ka gëzuar yllin shqiptar, shkruan lajmi.net ‘E kam marrë miken time më të mirë me vete në Kosovë- Prishtinë’, ka shkruar Dua përkrah kësaj fotografie. Mikja e saj si duket është person shumë i veçantë për Dua-n, kjo shihet nga ‘rehatia’ që ia ka dhënë me prezencën e saj këtu.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *