Pas Dua Lipës, edhe Bebe Rexha konfirmon ardhjen në Kosovë! 0 243

Pas Dua Lipës, një tjetër këngëtare me origjinë shqiptare do të vizitoj së shpejti Kosovën. Bëhet për fjalë për Bebe Rexhën, e cila është pyetur nga fansat se kur do të vizitojë Kosovë, ajo iu është përgjigjur: “Shtator”.
Nuk dihet ende nëse bëhet fjalë për ndonjë koncert apo ndonjë angazhim tjetër që do të sjellë Bebe Rexhën në Kosovë. Momentalisht artistja me origjinë shqiptare është duke zhvilluar një tur koncertesh në të gjithë botën, si edhe duke shijuar suksesin e bashkëpunimit me Nicki Minaj dhe atë me Martin Garrix.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *