Shpërthen dhe Justin Bieber! Kapet nudo me të dashurën 0 245

Pas Orlando Bloom vjen radha e Justin Bieber. Këngëtari është fotografuar totalisht nudo me të dashurën e tij Sahara në plazhet e Havait ku po kalon pushimet. Paparacët që nuk e kanë lënë të qetë asnjë moment kanë arritur të kapin fotot e mëposhtme ku Bieber dhe e dashura e tij janë “siç i ka bërë nëna”. Pak ditë më parë Orlando Bloom rrëmbeu vëmendjen e shtypit rozë pasi u shfaq totalisht nudo teksa shijonte pushimet me Katy Perry.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *