Takimet e fshehta të Rita Orës dhe Lewis Hamilton! 0 130

Rita Ora dhe Lewis Hamilton janë vënë disa herë në qendër të mediave rozë për një romancë të mundshme midis tyre. Shkak për këto thashetheme kanë qenë takimet e tyre të fshehta dhe pozat kompomentuese të siguruara nga paparacët.
Edhe ditën e djeshme piloti britanik dhe këngëtarja me origjinë shqiptare janë parë në shoqërinë e njëri-tjetrit. Ishte Hamilton ai që ka mbërritur i pari në një lokal nate në Nju Njork, ndëra Rita erdhi pas 10 minutash. Edhe kur u larguan, ishte Ora që doli e para, ndërkohë pas 5 minutash u largua nga lokali edhe Hamilton.
Ky takim shton edhe më shumë dozën e thashethemeve për një romancë të mundshme midis tyre, megjithëse mbetet ende të presin.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *