Vera Grabocka publikon një foto që ka lënë pa fjalë gjithë ndjekësit e saj! 0 1218

Vera Grabocka përfundimisht e ka sfiduar kohën dhe nuk ka asgjë që mund të ndryshojë pamjen e saj. Ajo ka publikuar një foto ku shihet pa syze. Fytyra e saj shkëlqen si kurrë ndonjëherë. Megjithëse 67 vjeç, Vera duket sa gjysma e moshës. Fotoja e bërë nga i mirënjohur Veton Osmani ka marrë qindra pëlqime dhe komente ku nuk mungonin vlerësimet për pamjen e saj. Bravo Vera!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *