Black is black!

Thuajse të gjithë kanë preferuar të zezën klasike qoftë një herë të vetme për t’u prezantuar në tapetet e kuqe. Dhe nuk bëjnë gabim, sepse të kuqes së tapetit nuk mund t’i qëndronte perfekt më shumë sesa e zeza e një fustani sharmant. Duke filluar nga fustani i zi tepër ekstravagant i Albana Osmanit dhe deri tek fustani i ballos së Gerta Hetës, pantallonat me pala flamengo të Lori Hoxhës dhe deri tek kominoshet e Marina Vjollcës, e zeza është sjellë në forma nga më të ndryshme në tapetin e kuq. Bordo ju kujton personazhet mediatike dhe preferencën që kanë ata ndaj ngjyrës së zezë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *