Çmenden femrat! Një spektator “special” në Olimpiadën e Rios

Në Olimpiadën e Rio de Janeiros marrin pjesë më shumë se 12 mijë sportistë dhe mijëra fansa, por aty nuk mund të mungonte një super-fan i SHBA-ve. Bëhet fjalë për aktorin e famshëm hollivudian Matthew McConaughey. Aktori 46-vjeçar është fotografuar në shkallët e stadiumit duke ndjekur finalet e notit ku merr pjesë edh ekipi amerikan. McConaughey është tejet i apasionuar pas sporteve dhe kjo nuk është hera e parë që shihet në stadiume. Ai ka shkuar në Brazil me gruan e tij Camila dhe fëmijët.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *