Aktorja e njohur bëhet nënë për herë të tretë! 0 295

Megan Fox dhe Brian Austrin kanë sjellë në jetë fëmijën e tyrë të tretë, shkruan E!News. Ato e kanë quajtur djalin Journey River Green. Aktorja 30 vjeçare dhe bashkëshorti i saj kanë gjithashtu edhe dy djem të tjerë, Noah, 3 vjeç dhe Bodhi, 2 vjeç.
Pak para se të mësohej lajmi për shtatzëninë e Megan, dyshja kishte nisur procedurat e divorcit pas 5 vitesh martese. Por fill pas shtatzënisë së aktores, duket se ato e hodhën gjithçka pas në të gjitha kuptimet, për ti dhënë edhe një tjetër shans martesës së tyre.
Burimet për E!News thonë se ato janë më të lumtur se kurrë bashkë!Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *