Hetem Ramadani i bashkohet trendit të momentit 0 386

Biznesmeni Hetem Ramadani është parë dje në Tiranë mes shumë fansash shqiptarë, që kanë ndjekur yllin e ri të muzikës botërore, Dua Lipa. Me bashkëshorten e tij, sopranon e famshme Inva Mula, ata edhe kanë memorizuar në fotografi takimin me këngëtaren, që ngriti kryeqytetin në këmbë. Por, ajo çfarë është e dukshme në fotot e fundit është imazhi i ri i sipërmarësit, tashmë me flokë më të gjata dhe me mjekër, sikurse është edhe trendi i ri i meshkujve. Paralelisht, në numrin e fundit të revistës BORDO flitet enkas për këtë tendencë, ku yje të shumtë botërorë e kanë përqafuar këtë stil të ri mjekre, mes të cilëve Leonardo DiCaprio, George Clooney, Ben Affleck, Bred Pitt.
Sa i përket Hetemit mund të themi se duket mjaft mirë në këtë version.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *