Romancë pa kufi! Armina dhe Shkëlzeni në çaste intime dhe dedikime ndaj njëri-tjetrit 0 300

Armina Mevlani duket më e dashuruar se kurre teksa po shijon pushimet me të dashurin e saj Shkëlzen Berisha. Ajo ka publikuar një foto ku shihet e përqafuar në det me të dashurin e saj. “Nuk t’i shqis dot sytë”, shkruan Armina krah fotos. Çifti prej disa vitesh janë në krah të njëri-tjetrit megjithëse ende nuk kanë vendosur të hedhin një hap para. Menjëherë pasi ka publikuar foton Armina, i është “kundërpërgjigjur” Shkëlzeni duke publikuar të njëjtën foto me frazën “je shumë e mirë për të qenë e vërtetë”. Siç shihet çifti ka përdorur teksin e këngës së Stevie Ëonder për t’i treguar dashurinë njëri-tjetrit.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *