Diva Sharon Stone në super-formë, dhe një detaj erotik që e vë në siklet 0 189

Ajo është plot 58 vjeç, por gjithsesi mbetet një ndër femrat më sharmante në Hollivud. Sharon Stone është fotografuar në plazhin Venice, afër Los Angelos, teksa po shijonte detin dhe rrezet e diellit. Aktorja duket në një formë të shkëlqyer megjithëse ka pasur një incident erotik që e vuri paksa në siklet. Bikini i ngushtë bëri që t’i dilte njëri prej gjokseve duke u kapur “mat” nga paparacët që e ndiqnin.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *