Konkurenca e Vip-ave me bikini! 0 293

Kohë pushimesh, teksa termometri shënon temperatura të larta, ideale për të zgjedhur bregdetin. Edhe Vip-at shqiptarë kanë zgjedhur të pushojnë këto ditë, duke zgjedhur bregdetin shqiptarë, pishinat apo edhe udhëtimet janë vendit.
Duke filluar nga ministret dhe deri tek personazhet e ndryshëm të ekranit, ato kanë ndarë në rrjetet sociale këto momente relaksi, teksa kanë pozuar me bikini. Se kush duket më bukur, e gjykoni ju!Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *