Video e tmerrshme: Amber Heard shfaq anën e dhunshme të Johnny Depp 0

Amber Heard u nda nga Johnny Depp në mënyrë të papritur dhe pati aludime të shumta deri sa ajo deklaroi se ai e dhunonte. Por nuk ishin të shumtë ata që e besuan. Madje ish-gruaja  eDepp, Vanessa Paradis tha se Depp nuk ka qenë kurrë i dhunshëm. Por Amber ka publikuar dje një video ku shihet ana e dhunshme e aktorit të famshëm. Në video shihet Heard me Depp në kuzhinën e shtëpisë së tij ku aktori shfaq anën e tij të dhunshme. Gjithashtu dëgjohen të shara të shumta dhe thyerje gotash dhe enësh kuzhine.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *