Komplet nudo: Shqiptarja Eliza Dushku thyen “premtimin” 0 228

Është një ndër emrat që na përfaqëson në Hollivud dhe natyrisht nuk mund të mos jemi krenarë sa herë ajo shfaqet në ekranin e madh të kinemasë. Por në filmin e ri Eliza Dushku ka vendosur të vijë ndryshe, duke hequr komplet veshjet. Eliza është duke xhiruar serialin “Banshee” ku nuk ngurron të dalë e zhveshur para kameras duke treguar gjithë hiret e saj. Dushku luan rolin e Veronicas në këtë serial. Dikur ajo kishte premtuar se nuk do të pranonte kurrë një rol ku zhvishej nudo, por ja që paska ndryshuar mendje. Mungesë ofertash?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *