Sex symbols dikur… çfarë janë sot? 0 156

Ata quhen Clint Eastwood, Harrison Ford, Leonardo DiCaprio apo Russel Crowe dhe kanë sunduar faqet e para të revistave atëherë kur konsideroheshin sex symbols të vërtetë. Megjithatë, nëse për disa vitet e kaluara u kanë mundësuar të ruajnë dhe të përmirësojnë një sex appeal të përjetshëm, efekteve të kohës nuk i kanë shpëtuar dot të gjithë, duke provuar kështu që sharmi i meshkujve nuk është gjithnjë i përjetshëm.

Mes sex symbols që i rezistojnë kohës, gjejmë George Clonney që sapo është zgjedhur aktori më seksi në botë nga revista Glam’mag, në moshën 55 vjeçare. Një tjetër sharmant i pavdekshëm, i zymti Colin Farrel duket gjithashtu se vazhdon ta ruajë fuqinë e tij joshëse.

Në të kundërt, disa kanë pësuar ndryshime fizike radikale, duke iu dorëzuar shpesh herë bisturisë në kërkim të një rinie të përjetshme. Një rezultat pak bindës, që ka prekur yje si Robert Reford, John Travolta apo Mickey Rourke. Për më shumë ndiqni galerinë tonë të fotove.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *