Mashkulli që ka fjetur me motrat Kardashian! 0 189

Lajmet për familjen më të famshme në botë duket se nuk kanë të sosur. Çdo ditë do të ketë diçka të re për të mësuar, e cila nuk ka sesi të mos shkaktoj zhurmë.
E tillë ka qenë edhe kësaj radhe deklarata e këngëtarit “The Game”, i cili përmes vargjeve të këngës së tij të fundit “Sauce”, thotë se ka kryer marrëdhënie seksuale me tre motrat Kardashian. Ende nuk dihet nëse kur ai këndon “I f***** three Kardashian”, është për efekt muzikor apo është një fakt i kryer.
Por mediat e huaja në SHBA e kanë marrë të mirëqenë këtë fakt dhe janë nisur në kërkim se cilat janë motrat Kardashian, ndërkohë që këto të fundit nuk kanë bërë asnjë koment.
E vërtetë ose jo, e gjitha kjo ka shkaktuar shumë zhurmë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *