Çifti mbretëror që ju nuk e njihni! 0

Princi Carl Philip i Suedisë dhe bashkëshortja e tij Princesha Sofia, dukesha e Värmland, padyshim formojnë një çift të bukur. Ata filluan të dalin bashkë në 2009, shpallën fejesën e tyre në Qershor 2014, për t’u martuar nje vit më vonë, në 13 Qershor 2015. Ata janë gjithashtu prindër të një djali të vogël, i quajtur Alexander. Princi Carl ndoshta nuk është dhe aq i njohur sa Princi britanik William, ama ai është rangu i tretë në fronin Suedez.
Bordo ju sjell fotot e tyre më të bukura, ndërkohë që çifti ka festuar 1 vjetorin e parë të martesës!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *