Kendall Jenner shëtit të dashurin me Ferrari! 0 196

Duket se raporti i supermodeles me reperin ASAP Rocky po bëhet gjithmonë e më shumë serioze. Së fundmi, Kendall Jenner është fotografuar me reperin 27 vjeçar mbrëmjen e djeshme gjatë një shëtitje në West Hollywood. 20 vjeçarja si gjithmonë shumë e bukur, kishte veshur pantallona të shkurtra xhins dhe një body të zi, ndërkohë që i jepte Ferrarit të saj të bardhë. Çifti është përpjekur ti fshihet paparacëve, por nuk ia kanë dal.
Pas shëtitjes, dyshja kanë darkuar së bashku me shoqen e ngushtë të Kendall, Hailey Baldwin!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *