Kim Kardashian i rikthehet zakonit të vjetër!

Pas lindjes së fëmijës së dytë, Kim Kardashian ia ka dal të rikthehet në formën e dëshiruar, madje më mirë se asnjëherë tjetër. 35 vjeçarja i është rikthyer zakonit të vjetër, pozave me bikini.
Ajo është fotografuar me vajzën 3 vjeçare North dhe djalin 8 muajsh Saint. Ato kanë shijuar brigjet fantastike në Punta Mita, në Meksikë, ndërkohë që Kim dukej në top formë.
Në një intervistë të dhënë pak më parë, ajo ka treguar se i duhet edhe pak punë për të arritur në peshën ideale. Po ashtu, Kim ka premtuar se së shpejti do të postojë një tjetër foto nudo në rrjetet e saj sociale.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *