Rrëfimi i aktores së njohur: Pas shumë roleve po më bien flokët! 0 155

Gjatë karrierës së saj artistike, ajo e ka transformuar veten në kaq shumë role. Keira Knightley ka treguar se e gjitha kjo e ka një kosto, pasojat e së cilës ajo ka nisur ti ndjejë tani. Aktorja ka thënë për revistën InStyle se gjatë karrierës së saj, i është dashur ti lyejë flokët në çdo ngjyrë të mundshme, madje edhe në ato të paimagjinueshmet. Dhe e gjitha kjo ka nisur ti jap pasojat tek aktorja, e cila prej një kohe të gjatë po vuan nga rënia e flokët.
Keira, ka rrëfyer se pas lindjes në vitin 2015, floku ka nisur t’i rigjenerohet paksa, në raport me përpara. Të shohim nëse aktorja do të eksperimentojë më me flokët e saj pas këtij problemi serioz.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *