Dita ndërkombëtare e qenit… yjet festojnë me miqtë e tyre më të mirë 0

Sot më 26 gusht, dita e fundit e pushimeve është dita ndërkombëtare e mikut më të mirë të njeriut. Të njeriut dhe të të famshmëve.

Më 26 gusht dhe gjithë ditët e tjera të vitit. Në Instagram apo në qytet, të famshmit festojnë 365 ditët në vit me, shpesh mini, kafshëm me katër këmbë, që janë bërë aksesori i ri për të treguar. Përfundimi, disa qenër shpesh kanë arritur të rrëmbejnë vëmendjen dhe famën pronarëve të tyre.

Në fakt, në vitin 2015, muza e çantave Coach nuk ishte Kate Moss, as Cara Delevingne, madje as Kendall Jenner, por Miss Asia Kinney, shoku… canin i Lady Gaga. Po, bulldogu francez me 230 000 të abonuar në Instagram pranoi t’i japë surratin e tij shtëpisë të artikujve të lëkurës, në këmbim të disa biskotave me kaviar dhe të një mega kontrate për pronaren. Profili i tij është një imazh i gjithë homologëve të tij me tas të artë.

Zbuloni në galerinë tonë të fotove yjet duke pozuar me miqtë e tyre më të mirë canin…

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *