Justin Bieber ngel pa lekë, fansat i paguajnë sanduiçin! 0 107

Edhe Justin Bieber mund ta lërë në baltë karta e kreditit! Ditën e djeshme ai ka blerë në një dyqan në West Hollywood një sanduiç, katër shishe qumësht dhe biskota, ndërkohë që kur është është afruar për të paguar diçka nuk ka funksionuar me kartë e tij të kreditit. Kështu, atij i duhej ti kthente gjërat e blera mbrapsht. Por për fat të mirë, aty është gjendur një fans i këngëtarit, i cili menjëherë është ofruar të paguajë faturën e sanduicit, qumështit dhe biskotave.
Mirror shkruan se ky moment e sikletosi artistin 22 vjeçar, ndërkohë që e dashura e tij Sofia Richie ishte duke e pritur jashtë në makinë!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *