Yjet e veshur më bukur gjatë javës që shkoi!

Nuk kanë munguar eventet dhe as tapeti i kuq gjatë javën që shkoi, e kjo falë Festivalit të Filmit në Venecia, i cili nisi të mërkurën. Alicia Vikander e veshur nga Versace dhe Emma Stone me Louis Vuitton bënë një paraqitje të shkëlqyer në tapetin e kuq, duke u bërë pjesë e listës sonë me personazhet e veshur më bukur gjatë javës që shkoi. Kësaj liste i bashkangjitet edhe Rihanna. Hidhini një sy listës sonë dhe mësoni se kush janë yjet e veshur më bukur gjatë javës që shkoi.

Rihanna

1

Pas përfundimit të VMAs, Rihanna është fotografuar duke ecur rrugëve të Nju Njorkut me Drake. Padyshim kjo veshje bën pjesë tek më të bukurat e javës që shkoi.

Emma Stone

2

Emma Stone e veshur nga Versace gjatë premierës së filmit “La La Land” në hapjen e Festivalit të Filmit në Venecia.

Zoey Deutch

3

Aktorja amerikane ishte veshur me markën e njohur Miu Miu në Festivalin e Filmit në Venecia.

Alicia Vikander

4

Ajo kishte zgjedhur Louis Vuitton gjatë premierës së “The Light Between Oceans” në Venecia.

Naomi Watts

5

Një fustan me printime lulesh, ishte ai që kishte zgjedhur Naomi gjatë parakalimit në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Venecia.

Zoe Saldana

6

E veshur me Rodarte gjatë premierës së filmit “Star Trek Beyond”.

Barbara Balvin

Barbara Palvin

E veshur me Philosophy di Lorenzo Serafini gjatë një shëtitje rrugëve të Venecias.

Ellie Bambier

8

Ajo kishte zgjedhur një kostum tejet elegant nga Miu Miu gjatë një darke në Venecia.

Kaia Gerber

9

Gjatë premierës së filmit “Lifetime’s Sister Cities” Kaia shkëlqente e veshur nga Zuhair Murad.

Courtney Eaton

hbz-the-list-best-dressed-0902-courtney-eaton

Edhe e fundit në këtë listë, Courtney kishte zgjedhur Louis Vuitton në premierën e filmit “Gods of Egypt”.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *