iPhone 7 del në treg: Specifikat e tij 0

Pritja më në fund ka mbaruar dhe gjithë fansat e Apple mund të nisen të blejnë iPhonin e ri. iPhone 7 prej pak minutash është zyrtarisht në treg. Ai ka disa specifika të ndryshme nga pararendësi i tij. Është rezisten ndaj ujit dhe me kufje wireless. Vjen në ngjyra të ndryshme dhe ka nëj çip të përforcuar. Ka një kamera me lente të dyfishtë dhe nuk ka një buton “home” fizik. Detaje të reja pritet të publikohen në vazhdim. Sa për çmimin, duhet edhe pak ta mësojmë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *