Kanye West sjell koleksionin e ri, por “shkatërron” modelet! 0 155

Kanye West ka prezantuar koleksionin e tij të katërt të veshjeve të titulluar “Yeezy”. Prezantimin e ka bërë në Roosevelt Island në Nju Jork. 100 modele ishin të pranishme për promovimin e veshjeve të tij. Natyrisht që në shfaqje nuk mund të mungonin femrat e familjes Kardashian, gruaja e tij Kim dhe kunatat Kylie dhe Kendall Jenner. Por modelet kanë pasur një sërë ankesash. Ato janë lënë të paktën 4 orë në këmbë, madje thuhet se disa prej tyre u ka rënë të fikët. Megjithatë Kanye është përpjekur ta mbajë larg mediave këtë fakt.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *