New York Fashion Week prezanton koleksionet Pranverë/Verë 2017 0

New York Fashion Week është një nga eventet më surprizuese të modës, ku qindra personazhe të njohur, modele dhe dizenjatorë mode mblidhen për të prezantuar dhe parë nga afë tendencat më të fundit të modës. Edhe këtë vit, ky event prezantoi koleksionet Pranverë/Verë 2017 nga shtëpitë më të mëdha të modës si: Calvin Klein, Ralph Lauren, Monique Lhuillier, Tom Ford dhe Marchesa. Në këtë event madhështor, i cili mund të ndiqet nga të gjithë njerëzit,, do të prezantojë dhe koleksionet e motrave Kendall dhe Kylie Jenner, koleksioni Fenty Puma nga Rihanna dhe një show nga Iris Apfel, 95-vjeccarja ikonë e modës.
Bordo ju sjell imazhet më të bukura të personazheve të njohur që ndoqën nga afër New York Fashion Week, si dhe fotot më pikante të sfilatave.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *