32 foto për datëlindjen e Princit Harry!

Princi Harry ka lindur në 15 shtator të vitit 1984. Djali i Karlos, Princit të Galles, dhe të Princeshës Djana, është i njohur dhe si rebeli i familjes reale britanike, për sjelljet e tij të papërshtatshme dhe historitë e shumta të dashurisë, të cilat kanë pasur vëmendjen e veçantë të paparacëve. Por kohët e fundit Harry është treguar më serioz dhe është impenjuar në rolin e tij të kapitenit në regjimentin e kalorësisë të Household. Harry është i pesti pretendent për fronin britanik. Përpara tij janë në fakt babai Carlo, i vëllai William dhe fëmijët e këtij të fundit George dhe Charlotte.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *