Artistet e famshme, të bukura edhe pas të pesëdhjetave! 0

Ato janë pasionante dhe të ëmbla, të forta dhe të sigurta në vetvete. Sigurisht, janë të gjitha ndryshe nga njëra-tjetra, por kanë diçka të përbashkët: janë femra shumë të bukura. Kur ato kanë filluar karrierën e tyre në aktrim, muzikë apo modeling, ato kishin talent dhe ishin të bukura.
Teksa koha ka kaluar, këto gra na kujtojnë se me kalimin e kohës dhe moshën janë bërë edhe më të bukura. Le ti hedhim bashkë një sy këto femrave të famshme, të cilat mbeten ende të bukura edhe pas të pesëdhjetave.

Julia Roberts në vitin 1990 dhe 2015

julia-roberts

Sharon Stone në vitin 1983 dhe 2014

sharon-stone

Salma Hayek në vitin 1996 dhe 2014

salma-hayek

Natalia Oreiro në vitin 1998 dhe 2014

natalia-oreiro

Halle Berry në vitin 1994 dhe 2013

halle-berry

Cate Blanchett në vitin 1999 dhe 2014

cate

Sandra Bullock në vitin 1994 dhe 2014

sandra

Madonna në vitin 1990 dhe 2013

maddona

Sarah Michelle Gellar në vitin 1997 dhe 2015

sarah

Monica Bellucci në vitin 1982 dhe 2014

monica

Cindy Crawford në viin 1995 dhe 2014

cindy

Meryl Streep në vitin 1979 dhe 2014

meryl

Demi Moore në vitin 1996 dhe 2014

demi

Penélope Cruz në vitin 1993 dhe 2014

penelope

Përgatiti: Sidorela Lepri

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *