Pas pushimeve, Lori Hoxha i rikthehet “zakonit” të vjetër 0

Lori Hoxha mund të thuhet që ka kaluar pushime përrallore, por tanimë që ato mbaruan ajo i është rikthyer ritmit të mëparshëm të jetës dhe dietave të saj. Të paktën kështu shkruan ajo në rrjetet sociale. Trashëgimtarja e Top Channel ka publikuar një fotoje ku shkruan “Rikthim në vaktet dietike”, krah një fotoje ku shihet një sallatë jeshile.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *