Edukimi i fëmijëve, arsyeja e ndarjes mes Angelina-s dhe Brad-it!

Ata përbënin çiftin më solid në Hollywood. Por Brangelina shumë shpejt nuk do të ekzistojë më. Është gossip shok që vjen nga faqa e internetit TMZ, Angelina Jolie i ka kërkuar divorcin Brad Pitt. Më saktë, ajo ka filluar procedurat jurdike, që të hënë, duke përdorur si argument mospërputhje të papajtueshme.

Përplasje që kanë lidhje me edukimin e gjashtë fëmijëve të tyre. Sipas burimeve të ndryshme të marra në pyetje nga kjo faqe e skupeve, Angelina Jolie nuk duron dot më mënyrën se si Brad Pitt menaxhon edukimin e fëmijëve të tyre. Pra nuk është për arsye të një personi të tretë, për një çështe jo besnikërie.

Por lajmi më i funditë është Laura Wasser, avokatja më e famshme në gjithë Hollywood, që do të marrë dosien në krahun a Angelina Jolie. Së pari ajo nuk do të kërkojë një pension ushqimor. Së dyti, ajo do të kërkojë mbajtjen ekskluzive të fëmijëve. “Ajo nuk do të dajë me Brad-in përkujdesin fizik të fëmijëve, thjesht atë juridik”, theksohet në këtë faqe.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *