Më elegant se kurrë! Ledri Vula vjen ndryshe 0

Ledri Vula është ndër këngëtarët më të pëlqyer në trevat shqiptare, por njëkohësisht një mashkull i pashëm dhe tërheqës. Ai shpesh shfaqet me një stil mjaft sportiv që i përshtatet edhe rrymës që ai këndon. Por sot ka menduar të vijë paksa më ndryshe dhe më serioz. Ledri ka postuar një foto ku shihet me një kostume të errët. Sharmant dhe elegant! Natyrisht që pëlqimet nga fansat kanë qenë të shumta.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *