Çfarë i ka ndodhur Britney-t? 0 74

Britney Spears i dha koncertit të saj më të fundit në Mbretërinë e Bashkuar gjithçka mundi, për t’i kënaqur fansat e saj. Por duket se lodhja ka lënë gjurmë te këngëtarja 34 vjeçare. Në fotot e shkrepura, teksa Britney largohej nga salla Roundhouse në Londër, këngëtarja shfaqet mjaft e lodhur. Ulur në ndenjësen e pasme, Britney ishte ende me makijazhin e koncertit të saj ndërsa flokët i kishte kapur në mënyrë të çrregullt. Buzëvarur, këngëtarja e hitit “Piece of me” është fotografuar e shpërfytyruar pas koncertit të saj Vegas Show në Londër.

Ndryshe nga fotografitë, nëna e dy djemve, ishte mahnitëse në koncert, e veshur me një badi të gjelbër lëkurë gjarpri dhe çizme të gjata. Ish-princesha e Pop-it ka performuar disa nga hitet më të suksesshme ndër vite si dhe këngët e reja të albumit të saj më të fundit “Glory”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *