Gwyneth Paltrow pa makijazh në ditëlindjen e 44-t

View Gallery
4 Photos
Gwyneth Paltrow pa makijazh në ditëlindjen e 44-t
Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow pa makijazh në ditëlindjen e 44-t
Gwyneth Paltrow në Islandë

Gwyneth Paltrow pa makijazh në ditëlindjen e 44-t
Gwyneth Paltrow në Islandë

Gwyneth Paltrow pa makijazh në ditëlindjen e 44-t
Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow ka zgjedhur t’u kujtojë fansave ditëlindjen e saj me një selfie. Aktorja, e cila feston 44 vjetorin e lindjes, ka publikuar në Instagram një selfie pa makijazh. “Pa makeup për ditëlindjen time të 44-t,” shkruan Gwyneth përbri fotos. “Duke përqafuar të shkuarën dhe të ardhmen. Faleminderit për dashurinë tuaj,” mbyll postimin aktorja fituese e çmimit Oscar.

Në foto, ajo shfaqet me një pamje krejtësisht natyrale dhe të çlodhur, teksa shijon rrezet e diellit. E buzëqeshur, Gwyneth mban të veshur një këmishë të bardhë me aplikacione blu.

Në xhamat e dritares pas krahëve të saj lexohet peizazhi: det dhe qiell me re. Padyshim që aktorja i ka shijuar ditët e udhëtimit me familjen e saj në Islandë. Gwyneth dhe fëmijët Moses dhe Apple sapo janë kthyer nga shteti nordik pas pesë ditëve pushime.No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.