Një foto e ëmbël dhe një lajm i hidhur nga Lorik Cana

View Gallery
7 Photos
Një foto e ëmbël dhe një lajm i hidhur nga Lorik Cana

Një foto e ëmbël dhe një lajm i hidhur nga Lorik Cana

Një foto e ëmbël dhe një lajm i hidhur nga Lorik Cana

Një foto e ëmbël dhe një lajm i hidhur nga Lorik Cana

Një foto e ëmbël dhe një lajm i hidhur nga Lorik Cana

Një foto e ëmbël dhe një lajm i hidhur nga Lorik Cana

Një foto e ëmbël dhe një lajm i hidhur nga Lorik Cana

Lorik Cana është padiskutim një ndër futbollistët më të dashur nga tifozët shqiptarë, por për fat të keq është konfirmuar lajmi i hidhur i largimit të tij. Madje sot është bërë edhe publike ndeshja ku ai do të japë lamtumirën. Kapiteni do të shkelmojë topin për herë të fundit në ndeshjen që Shqipëria do të luajë më Spanjën pas pak javësh. Këtë fakt e kanë konfirmuar për mediat sportive burime nga Federate. Por ndërkohë Loriku shijon jetën e Tiranës bashkë me partneren e tij italiane. Ai ka publikuar një seflie ku shihet te “Reja” me bashkëshortën, e cila duket se i kafshon veshin, me humor.No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.