Një foto e ëmbël dhe një lajm i hidhur nga Lorik Cana 0 66

Lorik Cana është padiskutim një ndër futbollistët më të dashur nga tifozët shqiptarë, por për fat të keq është konfirmuar lajmi i hidhur i largimit të tij. Madje sot është bërë edhe publike ndeshja ku ai do të japë lamtumirën. Kapiteni do të shkelmojë topin për herë të fundit në ndeshjen që Shqipëria do të luajë më Spanjën pas pak javësh. Këtë fakt e kanë konfirmuar për mediat sportive burime nga Federate. Por ndërkohë Loriku shijon jetën e Tiranës bashkë me partneren e tij italiane. Ai ka publikuar një seflie ku shihet te “Reja” me bashkëshortën, e cila duket se i kafshon veshin, me humor.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *