Java e modës në Paris, foto nga provat teknike te Rihanna-s 0 35

 

Popstari është fotografuar në ballkonin e hotelit, në Paris, ndërsa po bën provat për promovimin e koleksionit të saj për Puman.

 

Paris, Hotel De Salomon De Rothschild. Rihanna i afrohet ballkonit të dhomës: është duke bërë provat për sfilatën e saj me asistentët dhe bën përgatitjet e fundit për të qenë në formën e duhur në prezantimin e koleksionit Pranverë/ Verë 2017 të linjës së saj Fueny x Puma, që u promovua ditën e djeshme, gjatë “Paris Fashion Week”.

Showgirl-i më pas ishte e ftuar në shfaqjen e orës 19.30. Popstari shfaqet e buzëqeshur. Riri- kështu i thërrasin asaj shkurt – shfaqet me veshje intime në një ngjyrë rozë të lehtë. Ajo është duke sistemuar dhe duke provuar veshjet e sfilatës, ashtu si duket në Galerinë e mësipërme.

Rihanna është aktualisht e fejuar me kolegun Drake. Popstar-i është impenjuar edhe në një projekt bamirësie për mbledhjen e fondeve globale lidhur me iniciativën “Education Cannot Wait”, për tu ardhur në ndihme fëmijëve të varfër. Kohët e fundit mendohet lidhur me një çështje të tillë, i ka shkruar edhe presidentit francez Hollande-s.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *