Lajmi i bujshëm: Aniston dhe Pitt janë takuar në një hotel, madje ka edhe video të takimit! 0 47

Një lajm i bujshëm është shpërndarë nga mediat amerikane ditën e sotme. Sipas tij, Jennifer Aniston dhe Brad Pitt janë takuar së bashku në një hotel, megjithëse Pitt ishte i martuar me Jolie dhe Anistion në lidhje me Theroux. Lajmi i bujshëm vjen nga portali i njohur Radar Online. Madje portali shkon më tej duke thënë se ka edhe një video nga takimi i tyre intim në një hotel.  Kjo është konfirmuar edhe nga disa miq të tyre të cilët madje shkojnë aq larg sa qe thonë se ata dy mund edhe të pajtohen. “Brad ishte dashuria e jetës së saj dhe këtë nuk e mohoi kurrë. Ajo është e lumtur qe ishte shkaku i shkurorëzimit. Jennifer u tha miqve se po i realizohet ëndrra”, ka thënë një burim i afërt në kushte anonimiteti. Mediat amerikane shkruajnë se së shpëjti do të publikohet video e takimit të tyre.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *