Largohet edhe Salsano Rrapi nga “Portokalli”? Flet prezantuesi 0 224

Ditët e fundit janë përhapur shumë lajme lidhur me një largim të mundshëm të Salsano Rrapit nga drejtimi i “Portokalli”. Kjo u bazua në faktin se ai nuk shfaqet në spotin e ri të varietesë së njohur. Por Salsano ka vendosur të thyejë heshtjen duke postuar një fotografi me bashkëprezantuesen Xhemi Shehu. “Portokalli, 2 tetor”, shkruan Salsano. Kaq mjafton për të kuptuar se ai do të vijojë të prezantojë “Portokalli” që çel sezonin pikërisht në 2 tetor. Tashmë prezantues do të jenë Xhemi dhe Salsano, pasi Eneda Tarifa u largua nga drejtimi i shfaqjes pas nëj vendimi të Top Channel.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *