Zbuloni gjoksin, por jo nga sipër

View Gallery
6 Photos
Zbuloni gjoksin, por jo nga sipër
Lady Gaga

Zbuloni gjoksin, por jo nga sipër
Rihanna

Zbuloni gjoksin, por jo nga sipër
Sangerin Halsey

Zbuloni gjoksin, por jo nga sipër
Chiara Ferragni

Zbuloni gjoksin, por jo nga sipër
Gigi Hadid

Zbuloni gjoksin, por jo nga sipër
Kendall Jenner

Nuk ka më fustane apo bluza me jakë shumë të hapur. Tani duhet të lini zbuluar belin dhe një pjesë të gjoksit. Ky është trendi më i ri, që na vjen nga personazhet e njohur: zbuloni paksa gjoksin, por jo nga sipër. Fustanet me dekolte të hapur lërini në gardërobë dhe nxirrni prej tyre golfe apo bluza tepër të shkurtra (mund edhe t’i prini vetë nëse nuk gjeni një të tillë).

Shumë personazhe, si: Chiara Ferragni, Gigi Hadid, Kendall Jenner, Rihanna, Lady Gaga e kanë bërë të tyren këtë tendencë.

Sharon Stone duket më intriguese me dantellën që hesht dhe flet njëherazi.

Nuk ka kaluar pa u vënë re edhe Tuna në klipin e këngës “Dy tima”, e cila mban të veshur një fustan të stilizuar në atë mënyrë për të ekspozuar pjesën e belit dhe të gjoksit.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.